Kancelářske Křeslo Matera Hnědé

Výkonná stolička MATERA z hnědé syntetické kůže zaujme svým elegantním designem nejen v kanceláři, ale i v domácím... více informací »
Kancelářske Křeslo Matera Hnědé
Značka: Möbelix
5 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Výkonná stolička MATERA z hnědé syntetické kůže zaujme svým elegantním designem nejen v kanceláři, ale i v domácím...

Výkonná stolička MATERA z hnědé syntetické kůže zaujme svým elegantním designem nejen v kanceláři, ale i v domácím pracovním koutku v obývacím pokoji. Kancelářské křeslo, které je funkční a pohodlné zároveň, je vhodné pro každodenní použití, čili můžete na něm relaxovat a pracovat i dlouhé hodiny. Křeslo z textilu a plastu o rozměrech cca 63 x 115 x 57 cm (Š x V x H) lze individuálně přizpůsobit na výšku pomocí plynového zdvihu od 46 do 54 cm. K jedinečnému komfortu přispívají pohodlné pěnové výplně a loketní opěrky, které jsou součástí dodávky, jakož i bederní opěrka.   5 koleček na kobercový povrch na hvězdicové základně zajišťují bezpečný a flexibilní stojan. Mnoho dalších prvků, jako například funkce houpání, sedadlo otočné o 360 ° a kolébkový mechanizmus s nastavením tvrdosti, také zajišťují, že při práci sedíte co nejpohodlněji. Křeslo je dostupné v různých barevných provedeních. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční fir
Tento výjimečný produkt Kancelářske Křeslo Matera Hnědé je k získání zrovna tu na webu zařazený v rubrice kancelářske židle a krěsla! Nyní si můžete pořídit jiné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbelix představuje top zboží.

Zcela unikátní produkt Kancelářske Křeslo Matera Hnědé od známého předního výrobce Möbelix máte možnost pořídit zrovna za super peníze. Nyní nakoupíte za 5 899 Kč.