Kancelářske Křeslo Belgrad Bílé

Trendová výkonná židle BELGRAD kombinuje moderní design a promyšlenou funkčnost! Díky nadčasové kombinaci barev černé, bílé... více informací »
Kancelářské Křeslo Belgrad Bílé
Značka: Möbelix
7 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Trendová výkonná židle BELGRAD kombinuje moderní design a promyšlenou funkčnost! Díky nadčasové kombinaci barev černé, bílé...

Trendová výkonná židle BELGRAD kombinuje moderní design a promyšlenou funkčnost! Díky nadčasové kombinaci barev černé, bílé a stříbrné poskytuje tato otočná židle o rozměrech přibližně 72 x 122-128 x 58 cm (Š x V x H) moderní atmosféru v kanceláři a nezapomíná ani na pohodlí: potah je vyroben ze 100% polyuretanu ve vzhledu kvalitní kůže, zadní opěrka je příjemně vysoká a měkké pěnové výplně zajišťují pohodlné sezení i během dlouhých pracovních dnů. Optimální poloha sedu se rychle nastavuje díky nastavování výšky pomocí plynového zvedáku a variabilní výšce sedadla mezi přibližně 52 až 58 cm. Správné držení těla podporuje i kolébkový mechanizmus s nastavením pevnosti a integrovaná bederní část. Sklopné loketní opěrky doplňují celkový vzhled i pohodlí. Robustní základnou pro kancelářskou židli je lakovaná nylonová sloupcová noha a hvězdicový podstavec. Je vybavena pěti kolečky na kobercové povrchy, které poskytují důležitou volnost pohybu. Sedadlo je možné otáčet o 360 ° a unese maximální
Designový produkt je dostupný rovněž tu v populární kategorii kancelářske židle a krěsla. Máme pro vás zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Vysoce kvalitní výrobek Kancelářské Křeslo Belgrad Bílé od známé kvalitní značky Möbelix snadno můžete získat u nás nyní ve výhodné akci! Právě nyní za skvělou cenu 7 699 Kč.