Otočná Židle Pro Dítě Rivoli Černá

S trendy židlí RIVOLI získáte styl i pohodlí v jednom. Sedací nábytek ohromí jak kvalitními materiály, tak promyšlenými... více informací »
Otočná Židle Pro Dítě
Značka: Möbelix
4 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S trendy židlí RIVOLI získáte styl i pohodlí v jednom. Sedací nábytek ohromí jak kvalitními materiály, tak promyšlenými...

S trendy židlí RIVOLI získáte styl i pohodlí v jednom. Sedací nábytek ohromí jak kvalitními materiály, tak promyšlenými funkcemi či atraktivním vzhledem. Otočná židle o rozměrech přibližně 59 x 88–97 x 50 cm (Š x V x H) zaujme extra širokým opěradlem s průhledným a prodyšným síťovaným potahem z odolného nylonu, který vkusně ladí k polypropylenovému potahu sedátka. Sedátko má pěnové polstrování a lze jej pomocí plynového zvedáku plynule nastavit do výšky v rozmezí přibližně 44 a 53 cm. Elegantně zakřivené područky, které jsou stejně jako robustní hvězdicová základna vyrobeny z nylonu, dodávají designu dynamiku. Další komfort zajišťuje uzamykatelný kolébkový mechanismus s nastavením tvrdosti a integrovanou bederní opěrkou, jež podporuje zdravé držení těla. Flexibilitu a volnost pohybu zaručují o 360 ° otočná skořepina sedátka a pět plastových koleček na kobercový povrch. Židle má maximálnou nosnost 120 kg. Upozornění o doručení:

Tento unikátní produkt Otočná Židle Pro Dítě najdete taky na našem webu ve známé sekci kancelářske židle a krěsla! Pořiďte si nové produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. Věhlasný výrobce Möbelix dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní produkty Udělejte si radost. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete více kousků od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Otočná Židle Pro Dítě Rivoli Černá od známého předního výrobce Möbelix snadno seženete ještě dnes za výhodné peníze. Aktuálně v akci od 4 299 Kč.