Sada Stolků Pod Květiny Z Masivního Dřeva

Třídílná sada stojanů na květiny KADA od společnosti MID.YOU dodá každému prostoru přírodní rustikální vzhled. Tři sloupy,... více informací »
Sada Stolků Pod Květiny
Značka: Möbelix
4 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Třídílná sada stojanů na květiny KADA od společnosti MID.YOU dodá každému prostoru přírodní rustikální vzhled. Tři sloupy,...

Třídílná sada stojanů na květiny KADA od společnosti MID.YOU dodá každému prostoru přírodní rustikální vzhled. Tři sloupy, vyrobené z masivního sheeshamového dřeva, mají rozměry asi 24,5 x 85 x 24,5 cm, 20 x 75 x 20 cm a 15 x 65 x 15 cm (Š x V x H) a každý z nich má nosnost do 20 kg. Bez ohledu na to, zda na nich chcete naaranžovat rostliny nebo speciální dekorativní předměty – tato sada tří stolků dává vždy na výsluní všechny vaše oblíbené kousky! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude informovat kurýr, se kterým si domluvíte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento zlevněný produkt Sada Stolků Pod Květiny Z Masivního lze koupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice odkládací stolky! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší rubriky jednoduše online! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbelix vám může poskytnout top produkty. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Sada Stolků Pod Květiny Z Masivního Dřeva od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix lze pořídit bezpečně online ve výhodné akci. Teď v akci 4 699 Kč.