Odkládací Stolek Milo Bílý

V módě je všestranný nábytek - včetně příručního stolku MILO v bílém dekoru, který poskytuje další úložný prostor při... více informací »
Odkládací Stolek Milo Bílý
Značka: Möbelix
1 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
V módě je všestranný nábytek - včetně příručního stolku MILO v bílém dekoru, který poskytuje další úložný prostor při...

V módě je všestranný nábytek – včetně příručního stolku MILO v bílém dekoru, který poskytuje další úložný prostor při pohovce nebo slouží jako noční stolek vedle postele. Elegantní a praktický kus nábytku má velikost přibližně 50 x 50 x 30 cm (Š / V / H) a nabízí tři otevřené přihrádky různých velikostí, do kterých můžete uložit vše od dekorací, sklenic nebo knih, které vždy chcete mít po ruce. Správný model, ale nesprávná barva? Žádný problém, na výběr máme i další verze tohoto příručního stolku! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento oblíbený produkt Odkládací Stolek Milo Bílý seženete právě nyní tady a teď na našem webu v populární rubrice odkládací stolky. Vyhledejte si kvalitní výrobky z této populární rubriky za parádní cenu. Významný dodavatel Möbelix svým zákazníkům dodává vynikající produkty A to je teprve začátek!

Akční kus Odkládací Stolek Milo Bílý originál od značky Möbelix můžete získat momentálně na webu levně! Za bezkonkureční cenu 1 699 Kč.