Relaxační Křeslo S Taburetem Comfort Černé

Křeslo COMFORT představuje všechno to, co si vybavíte pod jeho trefným názvem. Nabízí veškeré potřebné vybavení, které je... více informací »
Relaxační Křeslo S Taburetem
Značka: Möbelix
8 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Křeslo COMFORT představuje všechno to, co si vybavíte pod jeho trefným názvem. Nabízí veškeré potřebné vybavení, které je...

Křeslo COMFORT představuje všechno to, co si vybavíte pod jeho trefným názvem. Nabízí veškeré potřebné vybavení, které je vyžadováno při večerním sledování televize. Černý potah z polyuretanu dodává křeslu elegantní vzhled a díky hvězdicovému podstavci v barvě březového dřeva i otočné funkci sedátka umožňuje dobrý výhled na televizi z jakéhokoliv úhlu. Velmi praktická je také kapsa na odložení TV ovladače nebo časopisů. Sedátko o rozměrech přibližně 50 x 34 cm (Š / H) nabízí dostatek prostoru k sezení a je možné jej zatížit až do hmotnosti 110 kg. Výplň z měkké pěny umožňuje pohodlné sezení i celé hodiny. Křeslo o celkových rozměrech asi 80 x 100 x 70 cm (Š x V x H) má také relaxační funkci s ručně nastavitelným opěradlem. Unavené nohy si po dlouhém dni odpočinou na taburetu o rozměrech cca 43 x 35 x 49 cm (Š x V x H), který je součástí balení. Díky širokým loketním opěrkám ve výšce cca 18 cm se dokonale uvolní i napjatá ramena. Opřete se, natáhněte si nohy a vychutnávejte si příjemný odpočinek na relaxačním křesle COMFORT! Upoz

Levný produkt lze koupit taky u nás umístěný v rubrice relaxační křesla. Nyní získáte oblíbené kousky z této oblíbené kategorie za výhodné peníze!

Vynikající produkt Relaxační Křeslo S Taburetem Comfort Černé od známé kvalitní značky Möbelix snadno pořídíte právě teď téměř zdarma. Aktuálně v akci od 8 399 Kč.