Odkládací Stolek Z Masívniho Dřeva

Čtvercový stůl je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva a dodává vašemu domovu nádech luxusu a elegance. Malý stolek o... více informací »
Odkládací Stolek Z Masívniho
Značka: Möbelix
3 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čtvercový stůl je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva a dodává vašemu domovu nádech luxusu a elegance. Malý stolek o...

Čtvercový stůl je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva a dodává vašemu domovu nádech luxusu a elegance. Malý stolek o rozměrech cca 50 x 47 x 50 cm (Š x V x H) nabízí dostatečný prostor pro občerstvení nebo důmyslně naaranžované dekorativní prvky. Přibližně 15 mm silná stolová deska může být zatížena do 30 kg. Zvláštní pozornost získává její povrchová úprava, která je s láskou navržena do nejmenších detailů – poutač očí, který potěší vás i vaše hosty! Čtyři nohy ve tvaru písmene U jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a šikovně završují celkový design. Jsou lakovány černou barvou, připomínají trendy industriální styl a dodávají příručnímu stolku nezaměnitelný vzhled, který vás nikdy neomrzí. Stolek je možné využít na mnoho způsobů – ať už ke snídani do postele nebo na večerní pohodové sledování televize s občerstvením při gauči – s tímto modelem jste si našli ideálního domácího společníka! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastn

Exkluzivní produkt můžete získat rovněž tady na našem webu ve známé sekci odkládací stolky! Vyhledejte si ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. Známá značka Möbelix má na skladě top zboží. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další vybrané kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Odkládací Stolek Z Masívniho Dřeva od značky se skvělou pověstí Möbelix můžete získat na našich stránkách teď právě za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 3 799 Kč.