Jídelní Židle S Područkami Černá

Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor... více informací »
Jídelní Židle S Područkami
Značka: Möbelix
4 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor...

Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor na sezení je čalouněný s  černou látkou ze 100% polyesteru. Sedadlo zaujme hladkými zaoblenými liniemi, které přitažlivě ladí se čtyřmi kónickými nohami z masivního kaučukového dřeva, lakovaného vodou ředitelným lakem. Sedací část židle o rozměrech přibližně 56 x 80 x 50 cm (Š x V x H) je vyplněna měkkým molitanem, aby se na sedadle s rozměry asi 39 x 43 cm (Š x H) pohodlně sedělo. Maximální nosnost židle je 110 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžetepouze přes e-shop Möbelix.

Tento velmi žádaný kousek Jídelní Židle S Područkami Černá od známé společnosti Möbelix jednoduše získáte online za akční cenu! Aktuálně za 4 699 Kč.