Herní Židle Valentino Černá/šedá

Herní židle VALENTINO představuje skutečný poutač: její elegantní černo-šedý potah z polyesteru zdobí stříbrné... více informací »
Herní Židle Valentino Černá/šedá
Značka: Möbelix
8 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Herní židle VALENTINO představuje skutečný poutač: její elegantní černo-šedý potah z polyesteru zdobí stříbrné...

Herní židle VALENTINO představuje skutečný poutač: její elegantní černo-šedý potah z polyesteru zdobí stříbrné prošívání a rovněž plastové područky a nosný kříž mají prvky stříbrné barvy. Otočné sedátko o rozměrech přibližně 50 x 50 cm (Š x H) nabízí komfort i při dlouhodobém sezení díky pěnovému polstrování. Výšku sedátka lze nastavit, a to v rozmezí cca 45 – 55 cm. Nastavitelné je i opěradlo – stačí si vybrat polohu, která vám vyhovuje. Kolébkový mechanismus židle umožňuje individuální regulaci s různým nastavením tvrdosti. K uvolněnému držení těla přispívají také područky s výškou přibližně 30 cm. Tímto způsobem si můžete užít maximální pohodlí i při delším hraní a účinně zabránit napětí těla. Herní židle VALENTINO kombinuje poutavý vzhled s vysokou úrovní pohodlí díky univerzálním možnostem nastavení. Maximální nosnost nábytku je&

Diskontní produkt pořídíte v pohodě tu na stránkách ve známé kategorii kancelářske židle a krěsla. Nyní můžete získat jiné kusy z této známé rubriky v akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a oblíbený kousek Herní Židle Valentino Černá/šedá od známé kvalitní značky Möbelix snadno najdete momentálně na našich stránkách za extra cenu. Akční cena od 8 499 Kč.