Odkládací Stolek Vikram Stříbrný

Odkládací stolek VIKRAM je skutečným poutačem pozornosti a velmi zvláštním kusem nábytku. Díky kulatému designu se zajímavým... více informací »
Odkládací Stolek Vikram Stříbrný
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Odkládací stolek VIKRAM je skutečným poutačem pozornosti a velmi zvláštním kusem nábytku. Díky kulatému designu se zajímavým...

Odkládací stolek VIKRAM je skutečným poutačem pozornosti a velmi zvláštním kusem nábytku. Díky kulatému designu se zajímavým bubnovým tvarem je také velmi mobilní. Stříbrně zabarvený a tepaný povrch z leštěného hliníku mu dodává jemný lesk a okouzlující orientální nádech. Ať už jde o zkrášlení rohu místnosti nebo praktické odložení občerstvení vedle pohovky, tento příruční stolek o rozměrech přibližně 40 x 40 x 41 cm (D x Š x V) je možné předvést na společenské párty i při útulné večeři. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Ve slevě tento produkt Odkládací Stolek Vikram Stříbrný je k dispozici pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené rubrice odkládací stolky! Nyní pořídíte další produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu!

Unikátní a oblíbený kus Odkládací Stolek Vikram Stříbrný od výrobce s dobrým jménem Möbelix máte možnost pořídit v naší nabídce ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 3 499 Kč.