Konferenční Stolek Jamal Stříbrný

Konferenční stolek JAMAL představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu s baňatým tělem. Jeho tvar navíc... více informací »
Konferenční Stolek Jamal Stříbrný
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Konferenční stolek JAMAL představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu s baňatým tělem. Jeho tvar navíc...

Konferenční stolek JAMAL představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu s baňatým tělem. Jeho tvar navíc umožňuje velkou mobilitu i všestrannost z hlediska umístění ve vašem bytě. Stříbrně zbarvený povrch vyrobený z leštěného hliníku dává stolku jemný lesk a okouzlující nádech Orientu. Ať už sedíte na gauči, u stolku na podlaze – konferenční stolek o průměru cca 60 cm a výšce cca 36 cm vás zve k pohodlnému sezení či meditaci pro chvíle klidu. Tento ručně tepaný konferenční stolek lze zatížit maximálně 20 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento kvalitní výrobek Konferenční Stolek Jamal Stříbrný můžete koupit již dnes tu na webu v kategorii odkládací stolky. Nyní si můžete koupit další produkty z této oblíbené kategorie za super ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbelix dodává velmi kvalitní sortiment

Oblíbený kousek Konferenční Stolek Jamal Stříbrný od značky se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete získat právě teď v nabídce skutečně výhodně. Aktuálně v akci od 4 999 Kč.