Odkladací Stolek Pedro Stříbrný

Jako z pohádek tisíce a jedné noci: extravagantní příruční stolek PEDRO dodá vašemu obývacímu pokoju noblesní orientální... více informací »
Odkladací Stolek Pedro Stříbrný
Značka: Möbelix
5 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jako z pohádek tisíce a jedné noci: extravagantní příruční stolek PEDRO dodá vašemu obývacímu pokoju noblesní orientální...

Jako z pohádek tisíce a jedné noci: extravagantní příruční stolek PEDRO dodá vašemu obývacímu pokoju noblesní orientální šmrnc! Odkládací stolek, který je velký přibližně 42 x 62 x 42 cm (Š / V / H) je vyrobený z leštěného hliníku ve stříbrné barvě a zaujme dekorativním tepaným vzhledem, který z něj dělá okouzlující poutač pozornosti – každý jeden stolek je nezaměnitelným kouskem, protože je vyroben ručně. Díky kombinaci tvaru a lesklého povrchu vzniká jedinečný vzhled, který dodá vašemu interiéru individuální charakter. Cibulovitý tvar příručního stolku je efektivně podtržený jemně zaoblenými hranami. Samotná odkládací plocha má průměr cca  41,5 cm, stůl se směrem dolů zužuje na průměr cca 31 cm. Stolek je možno zatížit do 15 kg. Nechte se očarovat ladným šarmem příručního stolku PEDRO! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím sped
Tento designový produkt Odkladací Stolek Pedro Stříbrný lze získat aktuálně tu ve známé sekci odkládací stolky! Vyhledejte si podobné výrobky z této známé kategorie v akci!

Unikátní a žádaný výrobek Odkladací Stolek Pedro Stříbrný od spolehlivého výrobce Möbelix lze získat právě dnes za extra cenu! Zrovna teď v akci za 5 099 Kč.