Konferenční Stolek Karam Stříbrný

Oválný konferenční stolek KARAM přinese do vašeho obývacího pokoje atmosféru pohádek z Tisíce a jedné noci. Stříbrně... více informací »
Konferenční Stolek Karam Stříbrný
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Oválný konferenční stolek KARAM přinese do vašeho obývacího pokoje atmosféru pohádek z Tisíce a jedné noci. Stříbrně...

Oválný konferenční stolek KARAM přinese do vašeho obývacího pokoje atmosféru pohádek z Tisíce a jedné noci. Stříbrně zbarvený povrch vyrobený z leštěného hliníku dává stolku jemný lesk a okouzlující nádech Orientu. Ať už sedíte na gauči, nebo přímo u stolku na podlaze – konferenční stolek o průměru cca 60 cm a výšce cca 41 cm vás zve k pohodlnému posezení s hosty nebo o samotě s dobrou knihou. Tepaný konferenční stolek nabízí prostor pro tiskoviny, dekorace či občerstvení a lze jej zatížit maximálně do 20 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Velmi oblíbený produkt Konferenční Stolek Karam Stříbrný od výrobce s dlouholetou historií Möbelix lze sehnat aktuálně na webu opravdu výhodně! Za bezkonkureční cenu 5 799 Kč.