Konferenční Stolek Wl5.681 Masív

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Konferenční Stolek Wl5.681 Masív
Značka: Möbelix
6 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento kvalitní a žádaný produkt je k sehnání právě nyní tady u nás zařazený v rubrice odkládací stolky! Nyní koupíte kvalitní výrobky ve zmíněné sekci z pohodlí domova!

Tento velmi žádaný výrobek Konferenční Stolek Wl5.681 Masív od spolehlivého výrobce Möbelix je k sehnání momentálně na webu opravdu výhodně. Výhodně za skvělou cenu 6 299 Kč.