Konferenční Stolek Wl5.623 Masív

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Konferenční Stolek Wl5.623 Masív
Značka: Möbelix
6 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Tento výjimečný produkt Konferenční Stolek Wl5.623 Masív jde pořídit aktuálně na stránkách v oblíbené kategorii odkládací stolky. Najděte si nové produkty z této sekce za výhodné peníze. Tato značka Möbelix vyrábí prvotřídní výrobky

Hodně oblíbený výrobek Konferenční Stolek Wl5.623 Masív pocházející od značky Möbelix lze pořídit v naší online nabídce trvale výhodně. Stojí teď u nás 6 599 Kč.