Konferenční Stolek Wl5.595 Masív

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Konferenční Stolek Wl5.595 Masív
Značka: Möbelix
6 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento zlevněný produkt Konferenční Stolek Wl5.595 Masív jde nakoupit právě na našem webu v oblíbené rubrice odkládací stolky. Nyní najdete ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny!

Hodně povedený kousek Konferenční Stolek Wl5.595 Masív od oblíbené značky Möbelix jednoduše můžete najít tady teď za příznivou cenu. Nyní za akční cenu 6 799 Kč.