Konferenční Stolek Nisha – Recyklované Dřevo

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Konferenční Stolek Nisha - Recyklované
Značka: Möbelix
6 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Tento oblíbený produkt lze sehnat bez obtíží na našich stránkách v kategorii odkládací stolky. Připravili jsme podobné produkty z této kategorie za báječnou cenu. Přední výrobce Möbelix pro své zákazníky prodává vynikající zboží. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další skvělé zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný produkt Konferenční Stolek Nisha - Recyklované Dřevo od naší známé značky Möbelix jde pořídit na našich stránkách nyní extra se slevou. Nyní za 6 799 Kč.