Malý Regál Mumbai Masív

Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto... více informací »
Malý Regál Mumbai Masív
Značka: Möbelix
2 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto...

Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Hodně prodávaný produkt Malý Regál Mumbai Masív najdete prostě tady na webu v populární rubrice regály a dělící stěny! Prozkoumejte ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbená značka Möbelix vám nabízí prvotřídní produkty. Podívejte se sami! To však není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více kousků značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Malý Regál Mumbai Masív od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix jednoduše pořídíte tady teď až neuvěřitelně levně! Stojí teď u nás 2 499 Kč.