Konferenční Stolek Mumbai Masív

Máte rádi jednoduché, rovné linie nábytku z masivního dřeva? Pak vás inspiruje konferenční stolek MUMBAI! Obdélníkový stolek... více informací »
Konferenční Stolek Mumbai Masiv
Značka: Möbelix
8 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Máte rádi jednoduché, rovné linie nábytku z masivního dřeva? Pak vás inspiruje konferenční stolek MUMBAI! Obdélníkový stolek...

Máte rádi jednoduché, rovné linie nábytku z masivního dřeva? Pak vás inspiruje konferenční stolek MUMBAI! Obdélníkový stolek vyrobený z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva zaujme svým přírodním zrnem a hnědým tónem, které vyzařují teplo. Nábytek o velikosti přibližně 110 x 45 x 45 cm (Š x D x V) nabízí dostatek místa pro dekorativní doplňky, rostliny nebo tiskoviny a díky otevřené přihrádce i další úložný prostor. Celkově lze tento stolek s deskou o tloušťce přibližně 15 mm zatížit do 30 kg. Pokyny k údržbě: Pokud je povrch znečištěný, nepoužívejte žádné drsné čisticí prostředky, pouze jej otřete vlhkým hadříkem dosucha. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete 
Tento akční a ve slevě produkt Konferenční Stolek Mumbai Masív máte možnost najít prostě tady u nás v oblíbené kategorii odkládací stolky! Pořiďte si ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii za super ceny.

Tento unikátní výrobek Konferenční Stolek Mumbai Masiv od dodavatele kvalitních produktů Möbelix máte možnost dostat v naší online nabídce v bezva akci! Právě nyní za skvělou cenu 8 299 Kč.