Sedací Souprava Perry

Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává... více informací »
Sedací Souprava Perry
Značka: Möbelix
31 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává...

Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává místnosti krásný akcent a zároveň dovedně zachovává decentnost – ideální pro každého, kdo preferuje nadčasový nábytek, ale přesto chce upoutat pozornost svých hostů. Posaďte se a vychutnejte si mimořádný komfort sezení, především díky vlnitým pružinám a kvalitní studené PUR pěně. Tato sedací souprava vám nabízí vše, co je v obývacím pokoji důležité. Nastavitelné hlavové opěrky a područky vám umožní měnit polohu podle vaší nálady a potřebám. S rozměry 183 x 292 cm budete mít dostatek místa pro odpočinek s rodinou či přáteli. Funkci lůžka s rozměry 233 x 129 cm a praktický úložnzý box (umístěný vpravo) je velikou výhodou při občasném přespání vašich nejbližších. Maximální nosnost je 450 kg. 

Exkluzivní produkt Sedací Souprava Perry od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix je k sehnání právě zde v bezva akci. Výhodně za super cenu 31 999 Kč.