Křeslo Chandler

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo, ve... více informací »
Křeslo Chandler
Značka: Möbelix
7 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo, ve...

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo, ve fialovém potahu z tkaniny, dýchá starými časy a nechá vás odpočinout si po práci stylově. Tvar křesla je oblý s bukovými dřevěnými nohami. Vše co pro odpočinek v tomto křesle potřebujete, jsou pohodlné pantofle, noviny nebo dobrá kniha. S rozměry křesla 95 x 109 x 97 cm (Š x V x H) se naplní vaše představy o dokonalém odpočinku. Výška sedu je cca 46 cm, plocha k sezení 54 x 51cm (Š x H) a maximální nosnost 140 kg. Křeslo CHANDLER se přizpůsobí vašemu životnímu stylu!

Tento skvělý výrobek Křeslo Chandler od značky se skvělou pověstí Möbelix snadno naleznete v naší online nabídce skutečně výhodně. V současnosti za 7 499 Kč.