Čalouněná Postel Olympia, 180×200, Tmavě Modrá

Nápadná postel OLYMPIA byla vyrobena s plochou lůžka cca 180 x 200 cm (Š x D) a s celkovými rozměry cca 202 x 137 x 216 cm (Š x... více informací »
Čalouněná Postel Olympia
Značka: Möbelix
14 290 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nápadná postel OLYMPIA byla vyrobena s plochou lůžka cca 180 x 200 cm (Š x D) a s celkovými rozměry cca 202 x 137 x 216 cm (Š x...

Nápadná postel OLYMPIA byla vyrobena s plochou lůžka cca 180 x 200 cm (Š x D) a s celkovými rozměry cca 202 x 137 x 216 cm (Š x V x H). Ozdobné, čalouněné čelo s károvaným prošíváním i celá konstrukce jsou potaženy výraznou, tmavomodrou tkaninou. Asi 10 cm vysoké nohy z pravého bukového dřeva, natřenými černou barvou, zajistí nejen dobrou stabilitu, ale ještě více zvýrazní nápadný design celé postele. Postel s výškou ležení přibližně 48 cm je vybavena také praktickým úložným prostorem ve formě dvou boxů, které jsou dostupné z bočních stran. Upozorňujeme, že matrace nejsou součástí dodávky.  ČASTÉ OTÁZKY ZÁKAZNÍKŮ – MY ODPOVÍDÁME: Jaký je rozdíl mezi pružinovým jádrem Bonell a jádrem s taštičkovými pružinami? Bonell pružiny jsou navzájem spojeny, a proto nabízejí o něco měkčí pocit ležení. Kapesní nebo taštičková pružinová jádra nejsou navzájem spojena a nabízejí tak tvrdší pocit při ležení. Matrace s taštičkovými pružinami jsou proto ideální i pro vyšší tělesnou hmotnost. Kolik zónová matrace se doporučuje? Doporučujeme zakoupit matraci se sedmi zónami na ležení. V noci se tak uleví celému tělu a předejdete napětí. Mají v Akční produkt můžete najít rovněž tu na stránkách zařazený v kategorii čalouněné postele. Nyní si můžete koupit další výrobky z této sekce za příznivou cenu. Populární dodavatel Möbelix pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Super produkt Čalouněná Postel Olympia, 180x200, Tmavě Modrá od top značky Möbelix lze zakoupit právě teď za výhodnou cenu! Akční cena od 14 290 Kč.