Čalouněná Postel Olympia, 160×200, Tmavě Modrá

Nápadná postel OLYMPIA byla vyrobena s plochou lůžka cca 160 x 200 cm (Š x D) a s celkovými rozměry cca 182 x 137 x 216 cm (Š x V x... více informací »
Čalouněná Postel Olympia
Značka: Möbelix
14 290 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nápadná postel OLYMPIA byla vyrobena s plochou lůžka cca 160 x 200 cm (Š x D) a s celkovými rozměry cca 182 x 137 x 216 cm (Š x V x...

Nápadná postel OLYMPIA byla vyrobena s plochou lůžka cca 160 x 200 cm (Š x D) a s celkovými rozměry cca 182 x 137 x 216 cm (Š x V x H). Ozdobné, čalouněné čelo s károvaným prošíváním i celá konstrukce jsou potaženy výraznou, tmavomodrou tkaninou. Asi 10 cm vysoké nohy z pravého bukového dřeva, natřenými černou barvou, zajistí nejen dobrou stabilitu, ale ještě více zvýrazní nápadný design celé postele. Postel s výškou ležení přibližně 48 cm je vybavena také praktickým úložným prostorem ve formě dvou boxů, které jsou dostupné z bočních stran. Upozorňujeme, že matrace nejsou součástí dodávky.    ČASTÉ OTÁZKY ZÁKAZNÍKŮ – MY ODPOVÍDÁME: Jaký je rozdíl mezi pružinovým jádrem Bonell a jádrem s taštičkovými pružinami? Bonell pružiny jsou navzájem spojeny, a proto nabízejí o něco měkčí pocit ležení. Kapesní nebo taštičková pružinová jádra nejsou navzájem spojena a nabízejí tak tvrdší pocit při ležení. Matrace s taštičkovými pružinami jsou proto ideální i pro vyšší tělesnou hmotnost. Kolik zónová matrace se doporučuje? Doporučujeme zakoupit matraci se sedmi zónami na ležení. V noci se tak uleví celému tělu a předejdete napětí. Mají všechny pružinové postele čelo?Výjimečný a žádaný produkt Čalouněná Postel Olympia, 160×200, Tmavě naleznete právě nyní na našich stránkách zařazený v sekci čalouněné postele! Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této známé sekce za extra cenu!

Akční a ve slevě produkt Čalouněná Postel Olympia, 160x200, Tmavě Modrá od spolehlivé značky Möbelix máte možnost dostat zde skutečně levně! Nabídky od 14 290 Kč.