Vita Home 80/200cm, H2/ H3

Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém... více informací »
Vita Home 80/200cm
Značka: Möbelix
8 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém...

Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém perfektně vyřeší partnerská matrace, která má každou stranu jinak tuhou, takže si můžete vybrat, zda chcete ležet na měkčí, nebo tvrdší straně – a to pouhým otočením matrace při zachování její výšky.    Právě takové výhody najdete u kvalitní partnerské pěnové matrace VITA HOME která boduje 2 stranami tuhosti. Jádro z pěny ELIOCELL Hard H3 a Soft H2 vám zajistí maximální komfort. AIRGEL všitý v potahu příjemne chladí a osvěžuje. Potah je pratelný do 60°C. PL: 80/200 cm, v. cca 20 cm.Kvalitní a oblíbený kus je k dostání ještě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice pěnové matrace. Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky z naší sekce za outletovou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vita Home 80/200cm, H2/ H3 od značky s dobrým jménem Möbelix můžete získat v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď za akční cenu 8 999 Kč.