Vita Home 180/200cm, H2/ H3

Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém... více informací »
Vita Home 180/200cm
Značka: Möbelix
17 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém...

Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém perfektně vyřeší partnerská matrace, která má každou stranu jinak tuhou, takže si můžete vybrat, zda chcete ležet na měkčí, nebo tvrdší straně – a to pouhým otočením matrace při zachování její výšky.    Právě takové výhody najdete u kvalitní partnerské pěnové matrace VITA HOME která boduje 2 stranami tuhosti. Jádro z pěny ELIOCELL Hard H3 a Soft H2 vám zajistí maximální komfort. AIRGEL všitý v potahu příjemne chladí a osvěžuje. Potah je pratelný do 60°C. PL: 180/200 cm, v. cca 20 cm. Tento výjimečný produkt Vita Home 180/200cm, H2/ jde koupit prostě tady a teď na našem webu v kategorii pěnové matrace! Nyní můžete získat unikátní zboží z této oblíbené kategorie snadno online.

Tento oblíbený kus Vita Home 180/200cm, H2/ H3 od výrobce Möbelix snadno můžete získat právě téměř zdarma! Právě nyní za skvělou cenu 17 999 Kč.