Matrace Gelpur New 80/200cm, H3

Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku.... více informací »
Matrace Gelpur New 80/200cm
Značka: Möbelix
6 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku....

Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku. Měkčí zóna pod rameny a bedry dovolí hlouběji zaboření se do matrace a tím zajistí správnou polohu páteře při spěnku. Na povrchu je umístěna pěna Airgel – tvoří vzdušnou komfortní vrstvu v matraci. Uprostřed matrace se nachází vrstva antibakteriální pěny, která zebezpečí dlouhodobé čisté prostrededie bez škodlivých mikroorganismů. Stabilní oporu matrace tvoří profilovaná pěna Eliocell. Potah matrace Greenfirst s obsahem bambusových vláken vytváří přírodní ochranu proti bakteriím. Je odnímatelný (zip) a pratelný do 60 ° C.Rozměry matrace: PL: cca 90/200 cm, celková výška 18 cm (výška jádra bez potahu 16 cm) Ve slevě tento výrobek lze získat rovněž tu v populární kategorii pěnové matrace! Nyní získáte zcela nové produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu.

Nový kousek Matrace Gelpur New 80/200cm, H3 od našeho známého výrobce Möbelix jde získat nyní za báječnou cenu. Ceny již od 6 499 Kč.