Matrace Gelpur New 180/200cm, H3

Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku.... více informací »
Matrace Gelpur New 180/200cm
Značka: Möbelix
12 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku....

Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku. Měkčí zóna pod rameny a bedry dovolí hlouběji zaboření se do matrace a tím zajistí správnou polohu páteře při spěnku. Na povrchu je umístěna pěna Airgel – tvoří vzdušnou komfortní vrstvu v matraci. Uprostřed matrace se nachází vrstva antibakteriální pěny, která zebezpečí dlouhodobé čisté prostrededie bez škodlivých mikroorganismů. Stabilní oporu matrace tvoří profilovaná pěna Eliocell. Potah matrace Greenfirst s obsahem bambusových vláken vytváří přírodní ochranu proti bakteriím. Je odnímatelný (zip) a pratelný do 60 ° C.Rozměry matrace: PL: cca 180/200 cm, celková výška 18 cm (výška jádra bez potahu 16 cm)

Tento diskontní produkt Matrace Gelpur New 180/200cm, H3 od top výrobce Möbelix jednoduše najdete aktuálně za příznivou cenu. Nabídka již od 12 999 Kč.