Air Comfort Plus 80/200cm, H2/ H3

Partnerská matrace AIR COMFORT PLUS je vybavenA dvěma stranami s různou tuhostí a jádrem ze studené pěny. Strana H2-středně tvrdá... více informací »
Air Comfort Plus 80/200cm
Značka: Möbelix
9 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Partnerská matrace AIR COMFORT PLUS je vybavenA dvěma stranami s různou tuhostí a jádrem ze studené pěny. Strana H2-středně tvrdá...

Partnerská matrace AIR COMFORT PLUS je vybavenA dvěma stranami s různou tuhostí a jádrem ze studené pěny. Strana H2-středně tvrdá obsahuje Nightfly pěnu, která dokonale kopíruje postavu. Uprostřed se nachází pěna Eliocell soft s ideální pružností a cirkulací vzduchu. Tvrdší stranu H3 tvoří pěna Aloe Vera s obsahem mikrokapslí Aloe Vera, které likvidují roztoče. Matrace má antibakteriální potah Thermobalance, který reguluje teplotu a vlhkost během spánku. Je odnímatelný (zip) a pratelný do 60 ° C.Rozměry matrace: PL: cca 80/200 cm, celková výška 21 cm (výška jádra bez potahu 19 cm)Tento velmi oblíbený produkt lze koupit právě tady u nás zařazený v sekci pěnové matrace. Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky z této známé sekce za super ceny! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně prodávaný produkt Air Comfort Plus 80/200cm, H2/ H3 od známé značky Möbelix jednoduše můžete sehnat na našich stránkách za nejnižší cenu. Aktuálně stojí u nás 9 499 Kč.