Skříňka Se Zrcadlem Mura I Sps 100

Ať už jde o rodinný život nebo o nezadané se sběratelskou vášní - zrcadlová skříňka MURA nabízí prostor pro každého.... více informací »
Skříňka Se Zrcadlem Mura
Značka: Möbelix
5 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Ať už jde o rodinný život nebo o nezadané se sběratelskou vášní - zrcadlová skříňka MURA nabízí prostor pro každého....

Ať už jde o rodinný život nebo o nezadané se sběratelskou vášní – zrcadlová skříňka MURA nabízí prostor pro každého. Protože za 3 zrcadlovými dveřmi je dostatek úložného prostoru pro vodu po holení a zubní kartáčky.S velikostí přibližně 100 x 71 x 26 cm (Š x V x H) jsou uvnitř 3 nastavitelné police, do kterých se snadno vejde sada líčení dospívajícího dítěte nebo kolekce štětců hlavy rodiny. Skříň bílej barvy s kombinací dekoru dub Artisan je také vybavena 2 LED diodami energetické třídy A ++. Ve své koupelně si tak můžete užít ideální světelné podmínky. Dveře lze otevírat bez úchytů a podtrhnout moderní design zrcadlové skříňky. 1 otevřená přihrádka navíc nabízí prostor pro pouzdro na kontaktní čočky a vše ostatní, co potřebujete mít po ruce.

Oblíbený a kvalitní výrobek Skříňka Se Zrcadlem Mura I Sps 100 od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix snadno můžete sehnat právě zde za výprodejovou cenu. Levně za cenu 5 099 Kč.