Detská Matrace Baby Sleep 80/160cm

Dětská matrace z Levandulové pěny, obsahuje levandulový olej, jádro je bezzónové. Potah ALGUA s extraktem z mořských řas,... více informací »
Detská Matrace Baby Sleep
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dětská matrace z Levandulové pěny, obsahuje levandulový olej, jádro je bezzónové. Potah ALGUA s extraktem z mořských řas,...

Dětská matrace z Levandulové pěny, obsahuje levandulový olej, jádro je bezzónové. Potah ALGUA s extraktem z mořských řas, vhodný pro alergiky, je snímatelný a pratelný do 60°C.Výška matrace 10 cm, PL: 80/160 cm.
Tento neodolatelný kus Detská Matrace Baby Sleep máte možnost pořídit teď na našem webu v rubrice dětské matrace. Vyberte si parádní zboží z této známé rubriky ve výhodné akci. To není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Möbelix dlouhodobě prodává vynikající zboží Podívejte se sami!

Výjimečný a žádaný produkt Detská Matrace Baby Sleep 80/160cm od výrobce se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete sehnat teď levně. Na našich stránkách za 3 499 Kč.