Čalouněná Postel S Úložným Prostorem Amelia, 160×200 Cm

Čalouněná postel AMELIA je útulným a stylovým středobodem v každé ložnici. Se světle červeným látkovým potahem, nohami... více informací »
Čalouněná Postel S Úložným Prostorem
Značka: Möbelix
23 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čalouněná postel AMELIA je útulným a stylovým středobodem v každé ložnici. Se světle červeným látkovým potahem, nohami...

Čalouněná postel AMELIA je útulným a stylovým středobodem v každé ložnici. Se světle červeným látkovým potahem, nohami hliníkové barvy a ozdobným vysokým čelem ve stylu Chesterfield lze snadno kombinovat s různými typy zařízení. Úložný prostor je velkou výhodou této postele s plochou cca 160 x 200 cm. Zde můžete pohodlně uložit polštáře, peřiny, deky a jiné. Postel disponuje výškou ležení cca 45 cm, je možné ji zatížit do 150 kg a její celkové rozměry jsou přibližně 170 x 113 x 217 cm (Š/V/H). K posteli je třeba dokoupit dvě matrace o rozměrech 80 x 200 cm, a také dva rošty ve stejných rozměrech. Vhodné matrace a rošty najdete v našem internetovém obchodě. Vyobrazené matrace, rošty a doplňky nejsou součástí dodávky. 
Exkluzivní produkt můžete pořídit pohodlně tu umístěný v rubrice čalouněné postele! Máme pro vás kvalitní zboží z této oblíbené sekce za nejlepší ceny. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Möbelix může nabídnout top výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.

Zcela unikátní výrobek Čalouněná Postel S Úložným Prostorem Amelia, 160x200 Cm od značky Möbelix máte možnost získat v naší nabídce extra se slevou! Ve skvělé akci za 23 999 Kč.