Matrace Viva Kokos 80/200cm, H2/ H3

Kvalitní matrace VIVA KOKOS je tvořena kombinací flexibilních PUR pěn a gumokokosové desky. 7 zónová horní profilace vám... více informací »
Matrace Viva Kokos 80/200cm
Značka: Möbelix
5 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kvalitní matrace VIVA KOKOS je tvořena kombinací flexibilních PUR pěn a gumokokosové desky. 7 zónová horní profilace vám...

Kvalitní matrace VIVA KOKOS je tvořena kombinací flexibilních PUR pěn a gumokokosové desky. 7 zónová horní profilace vám zprostředkuje pocit maximálního komfortu během spánku. Díky použití přírodní gumokokosové desky je matracové jádro vystuženo a zpevněno, což přispívá k správnému polohování těla, zejména zádům během spánku.  Matrace s kvalitním dvojitým PRIMATEX (WAVE) potahem, s velikostí 80×200 cm (ŠxD) má po celém obvodě zip, čímž je umožněno jednoduché odnětí a čištění potahu. Potah možno prát do 60°C. Ďalší výhodou této matrace je možnost jednoduše změnit stupeň tvrdosti: zatím, co jedna strana má střední stupeň tvrdosti „H2“, na druhé straně je stupeň tvrdosti „H3“. Díky tomu se z této matrace stáva ideální partnerská matrace. Celková výška matrace v potahu je 20 cm, s max.nosností 120 kg. Je dostupná v různych velikostech.

Tento oblíbený výrobek Matrace Viva Kokos 80/200cm, H2/ H3 od skvělé značky Möbelix snadno naleznete právě teď v nabídce pořád výhodně! Nyní zakoupíte za 5 199 Kč.