Židle Franzi *cenový Trhák*

Tato židle v elegantním designu vytváří moderní atmosféru ve vaší jídelně a může být kombinována mnoha způsoby s bílými... více informací »
Židle Franzi    *cenový
Značka: Möbelix
549 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato židle v elegantním designu vytváří moderní atmosféru ve vaší jídelně a může být kombinována mnoha způsoby s bílými...

Tato židle v elegantním designu vytváří moderní atmosféru ve vaší jídelně a může být kombinována mnoha způsoby s bílými nebo dřevěnými odstíny nábytku. Židle má rozměry 42 x 97 x 53 cm (Š/V/H) a je vybavena elegantním koženkovým potahem v černé barvě s atraktivním prošíváním na zádech opěrky a sedadle. Kónické nohy v hliníkových barvách zdůrazňují lehkou eleganci. Nastavte si jídelní kout s touto moderní židlí a vychutnejte si atmosféru se stylem! Ve slevě produkt můžete koupit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené sekci židle do jídelny. Máme pro vás ještě jiné produkty z naší sekce za extra cenu! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Židle Franzi *cenový Trhák* od společnosti Möbelix lze zakoupit na našich stránkách nyní za outletovou cenu! Nyní pořídíte od 549 Kč.