Dětská Postýlka Maria

Tato postýlka nabízí vašemu dítěti útulné místo pro klidný spánek. Postýlka je vyrobena z MDF s bílým melaminovým povrchem a... více informací »
Dětská Postýlka Maria
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato postýlka nabízí vašemu dítěti útulné místo pro klidný spánek. Postýlka je vyrobena z MDF s bílým melaminovým povrchem a...

Tato postýlka nabízí vašemu dítěti útulné místo pro klidný spánek. Postýlka je vyrobena z MDF s bílým melaminovým povrchem a díky atraktivnímu vzhledu dá se snadno kombinovat s různými styly nábytku. Dodává se včetně roštu, bez matrace, lůžkovin a vyobrazené dekorace.
Tento diskontní produkt Dětská Postýlka Maria máte možnost nakoupit v pohodě tady na našem webu v kategorii dětské postýlky. Najděte si unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kousky značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Möbelix má špičkové produkty.

Tento oblíbený produkt Dětská Postýlka Maria od kvalitní společnosti Möbelix k dostání nyní za výhodné peníze. Zrovna teď v akci za 5 799 Kč.
Další nábytek z kategorie Dětské postýlky