Kombinace Regálů Keflavik -Exklusiv-

Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným... více informací »
Kombinace Regálů Keflavik -Exklusiv-
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným...

Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným designem v bílé barvě, který je specificky inscenován s šedými akcenty. Tato série, vybavená promyšleným úložným prostorem, v první řadě neumožňuje vznik chaosu. Práce v takovém uvolněném prostředí bude jistě zábavná. Kombinovaný regál KEFLAVIK vytvoří větší přehled a řád v kanceláři. S rozměry cca 44,8 x 226,4 x 41,5 cm (Š x V x H) se skvěle hodí k větším regálům, neboť chytře zaplní užší volný prostor. Za spodními otočnými dvířky se nacházejí 3 složky, na které si můžete uložit dokumenty, psací potřeby a jiné. Další 3 otevřené přihrádky lze doplnit pořadači, knihami a dekorativními předměty. Nepřehlédněte ani ostatní kousky nábytku do kanceláře ze série KEFLAVIK a dokonale sjednoťte design vaší pracovny!

Tento akční produkt Kombinace Regálů Keflavik -Exklusiv- od značky s dlouholetou historií Möbelix jde sehnat zde teď právě trvale výhodně. Pouze nyní za 2 999 Kč.