Výsuvný Stůl Nepal

Výsuvný stůl NEPAL zaujme výrazným povrchem v dekoru smrkového dřeva. Uměle frézované hrany decentně zvýrazňují přirozeně... více informací »
Výsuvný Stůl Nepal
Značka: Möbelix
6 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Výsuvný stůl NEPAL zaujme výrazným povrchem v dekoru smrkového dřeva. Uměle frézované hrany decentně zvýrazňují přirozeně...

Výsuvný stůl NEPAL zaujme výrazným povrchem v dekoru smrkového dřeva. Uměle frézované hrany decentně zvýrazňují přirozeně vypadající dřevěný nábytek z HDF a vnesou do vašeho obývacího pokoje lehce hravý nádech. Vytvoříte tak útulné prostředí s dobrou náladou v klasickém venkovském stylu. S rozkládacím stolem NEPAL můžete svůj interiér úspěšně završit. Stůl vysoký cca 75 cm se čtyřmi rovnými nohami vám nabízí desku stolu cca 160 x 90 cm (Š x H), kterou lze v případě potřeby prodloužit až na 205 cm. Můžete si tak užít dostatek prostoru pro pohodové setkání na příští oslavě s rodinou nebo přáteli!Akční a ve slevě produkt Výsuvný Stůl Nepal lze nakoupit rovněž tu na webu v populární sekci rozkládací stoly! Připravili jsme parádní produkty z této kategorie snadno online! To ale však není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte na více produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Výsuvný Stůl Nepal od kvalitní značky Möbelix pohodlně nakoupíte online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 6 499 Kč.