Sideboard Kirikus

Pro milovníky moderního industriálního stylu je příborník KIRIKUS v černé/dubové barvě nábytkem, který musíte mít!... více informací »
Sideboard Kirikus
Značka: Möbelix
6 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pro milovníky moderního industriálního stylu je příborník KIRIKUS v černé/dubové barvě nábytkem, který musíte mít!...

Pro milovníky moderního industriálního stylu je příborník KIRIKUS v černé/dubové barvě nábytkem, který musíte mít! Dřevěný dekorační příborník má rozměry cca 185 x 90 x 40 cm (Š x V x H) a je ideální do obývacího pokoje. Své věci můžete bezpečně uložit do čtyř prostorných zásuvek a do polic za třemi otočnými dvířky. Čelo ve vzhledu dubu ARTISAN opticky zvýrazňují úchopové lišty a rám v matné černé barvě. Tři nastavitelné police lze zatížit maximálně 5 kg a snadno posbírají vše, co by se jinak povalovalo. Proměnte svůj domov na jedno útulné království s příborníkem KIRIKUS!
Tento akční a ve slevě kousek Sideboard Kirikus jde získat právě na našich stránkách ve známé kategorii komody do kuchyně. Připravili jsme ještě jiné produkty z této známé rubriky za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další skvělé kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Sideboard Kirikus originál od výrobce Möbelix dostanete právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 6 499 Kč.