Komoda Kirikus

Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a... více informací »
Komoda Kirikus
Značka: Möbelix
3 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a...

Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a jemnými černými akcenty. Tato kombinace dává cca 95 x 89 x 40 cm (Š x V x H) velkému nábytku velmi zvláštní charakter. Čtyři černé nohy podtrhují elegantní vzhled a zajišťují potřebnou stabilu. Krásná komoda zaujme i úložným prostorem. Za dvěma otočnými dvířky s černými úchytkami nabízejí dvě police prostor pro vše, co potřebujete uložit mimo zrak. Zásuvka s černou úchytkou, v horní části komody, vám poslouží na cennosti, případně jiné drobnosti.

Tento akční a ve slevě produkt Komoda Kirikus od značky s dlouholetou tradicí Möbelix naleznete právě teď v nabídce za super peníze. Teď v akci 3 799 Kč.