Konferenční Stolek Tokio/lacjum

Tento stylový konferenční stolek v elegantním dekoru šedohnědé dubu se perfektně hodí s obývací stěně Tokio nebo obývacímu... více informací »
Konferenční Stolek Tokio/lacjum
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento stylový konferenční stolek v elegantním dekoru šedohnědé dubu se perfektně hodí s obývací stěně Tokio nebo obývacímu...

Tento stylový konferenční stolek v elegantním dekoru šedohnědé dubu se perfektně hodí s obývací stěně Tokio nebo obývacímu programu Lacjum. S rozměry 120x43x75cm Š / V / H zaujme konferenční stolek svou imitací dřeva a svým robustním vzhledem s rovnými liniemi. Také má jednu praktickou odkládací polici.
Super produkt Konferenční Stolek Tokio/lacjum seženete přímo na stránkách v populární kategorii odkládací stolky. Vyberte si unikátní produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu! To však není vše, máme toho více! Máme v nabídce také více produktů značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Konferenční Stolek Tokio/lacjum od značky s dobrým jménem Möbelix je k získání zrovna dnes napořád výhodně. Ceny od 2 999 Kč.