Víceúčelová Skříň Ohio -Exklusiv-

Víceúčelová skříň se dvěma posuvnými dveřmi spojuje moderní design a praktický úložný prostor. Velká šatní skříň, s... více informací »
Víceúčelová Skříň Ohio
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Víceúčelová skříň se dvěma posuvnými dveřmi spojuje moderní design a praktický úložný prostor. Velká šatní skříň, s...

Víceúčelová skříň se dvěma posuvnými dveřmi spojuje moderní design a praktický úložný prostor. Velká šatní skříň, s rozměry přibližně 120 x 190,5 x 42 cm (Š / V / H) vypadá obzvlášť krásně díky kombinaci betonového dekoru s bílou barvou. Hliníková lištová úchytka se perfektně přizpůsobí trendovému vzhledu. Interiér této skříně tvoří šest polic, z čehož čtyři jsou výškově nastavitelné a 2 pevné. Police nabídnou dokonalý přehled v šatníku, a také dostatek úložného prostoru pro jakékoliv jiné věci. Ať už v předsíni, ložnici nebo dětském pokoji, tato skříň zkrášlí interiér a nabídne praktické a přehledné úložné místo!Tento výjimečný produkt Víceúčelová Skříň Ohio můžete sehnat právě nyní tady na webu v kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny!

Super výrobek Víceúčelová Skříň Ohio -Exklusiv- od společnosti s výborným jménem Möbelix jednoduše můžete najít právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 5 799 Kč.