Obývací Stěna Mike

Jednoduchá a zároveň trendová obývací stěna v moderní kombinaci dekorů bílá pololesklá a dub Planked nabízí praktický a... více informací »
Obývací Stěna Mike
Značka: Möbelix
8 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jednoduchá a zároveň trendová obývací stěna v moderní kombinaci dekorů bílá pololesklá a dub Planked nabízí praktický a...

Jednoduchá a zároveň trendová obývací stěna v moderní kombinaci dekorů bílá pololesklá a dub Planked nabízí praktický a atraktivní úložný prostor do obývacího pokoje. Bude zaručeně pastvou pro oči každé návštěvy. Obývací sestava se skládá z: 1 TV dílu (179,6 x 41,4 x 51,8cm) s maximální nosností 40 kg zadního panelu 3 polic 1 samostatné police (140 x 25,8 x2
Ve slevě tento výrobek Obývací Stěna Mike získáte bezstarostně na našich stránkách v oblíbené sekci obývací stěny a nábytkové programy! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více skvělých kousků značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Möbelix vám nabízí vysoce kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

Kvalitní a žádaný výrobek Obývací Stěna Mike od našeho známého výrobce Möbelix jednoduše naleznete na našich stránkách nyní za parádní cenu! Levně za cenu 8 999 Kč.