Komoda Mick

Komoda MICK nabízí přímý vzhled a praktický úložný prostor pro různé typy obytných prostor. Bílý nábytek z MDF má za 1... více informací »
Komoda Mick
Značka: Möbelix
2 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Komoda MICK nabízí přímý vzhled a praktický úložný prostor pro různé typy obytných prostor. Bílý nábytek z MDF má za 1...

Komoda MICK nabízí přímý vzhled a praktický úložný prostor pro různé typy obytných prostor. Bílý nábytek z MDF má za 1 otočnými dveřmi 1 pevnou (nenastavitelnou) polici. Do 3 zásuvek je možné ukládat různé předměty. Díky melaminovému povrchu je komoda odolná vůči poškrábání a snadno se udržuje. Kulaté gumové nožičky v černé barvě zajišťují stabilní stojan,

Tento kvalitní a žádaný produkt Komoda Mick najdete rovněž tady na našich stránkách v populární kategorii komody do předsíně. Prozkoumejte další kousky ve zmiňované sekci za internetové ceny. Máme toho více, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbelix prodává špičkový sortiment. Přesvědčte se sami.

Unikátní a žádaný produkt Komoda Mick od spolehlivého výrobce Möbelix máte možnost koupit na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. V současnosti za 2 599 Kč.