Tv – Skříňka Lowina Š: 95 Cm Černá

Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za dvířky a také dve otevřené... více informací »
Tv - Skříňka Lowina Š: 95
Značka: Möbelix
3 179 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za dvířky a také dve otevřené...

Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za dvířky a také dve otevřené police na další přehrávače. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku : ca. 100x 45,5x 6,5cm (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 23,4kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes
Hodně prodávaný produkt Tv – Skříňka Lowina Š: 95 Cm Černá jde sehnat právě teď na stránkách v oblíbené kategorii tv a audio stolky! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci! Významná značka Möbelix dlouhodobě poskytuje špičkové zboží. Však to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kousky od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Tv - Skříňka Lowina Š: 95 Cm Černá od spolehlivého výrobce Möbelix můžete nakoupit tady teď právě téměř zdarma! Aktuálně stojí u nás 3 179 Kč.