Regal Pintal Dekor Dub Sonoma

Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým... více informací »
Regal Pintal Dekor Dub
Značka: Möbelix
2 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým...

Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku 1: ca. 82 x 45 x 20 cm  (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 15 kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si jej můžete POUZE přes internet. Vrácení a reklamace zboží: Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odes
Tento akční kus Regal Pintal Dekor Dub Sonoma máte možnost získat lehce tady na stránkách v oblíbené rubrice regály a dělící stěny. Prozkoumejte jiné produkty z této známé kategorie za příznivou cenu! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další produkty od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Regal Pintal Dekor Dub Sonoma od známé kvalitní značky Möbelix můžete najít online v bezva akci. Ve skvělé akci za 2 499 Kč.