Skřiňka Do Koupelny Flandu Bílá/černá

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník... více informací »
Skřiňka Do Koupelny Flandu
Značka: Möbelix
2 049 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník...

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Tento nejprodávanější výrobek Skřiňka Do Koupelny Flandu máte možnost koupit také tu na stránkách v sekci skříňky do koupelny! Nyní najdete parádní produkty z naší kategorie jednoduše online!

Kvalitní a levný produkt Skřiňka Do Koupelny Flandu Bílá/černá pocházející od značky Möbelix najdete momentálně na webu ve výhodné akci. Akční ceny již od 2 049 Kč.