Regál Na Šanóny Lona Xl Bílý

Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se... více informací »
Regál Na Šanóny Lona Xl
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se...

Praktický regál menších rozměrů poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do jakéhokoliv stylu bydlení. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku 1: ca. 114 x 42 x 7 cm  (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 11,6 kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si jej můžete POUZE přes internet. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pr
Diskontní produkt Regál Na Šanóny Lona Xl Bílý lze sehnat bezprostředně tady u nás v populární sekci skříne a regály do kanceláře! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! Významný výrobce Möbelix vám představuje skvělý sortiment. Přesvědčte se sami. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Regál Na Šanóny Lona Xl Bílý od známé kvalitní značky Möbelix je k dispozici zde nyní extra výhodně. Teď za akční cenu 3 199 Kč.