Regál Blina Bílý

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se... více informací »
Regál Blina Bílý
Značka: Möbelix
2 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se...

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 119,5x 27,1x 10cm (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 13,5kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete jen přes e-shop Möbelix.
Diskontní produkt Regál Blina Bílý můžete koupit snadno na stránkách v sekci regály. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této kategorie za super cenu. To však není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další prověřené kousky od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Značka Möbelix dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento unikátní výrobek Regál Blina Bílý od skvělého výrobce Möbelix máte možnost získat na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Ceny od 2 499 Kč.