Konferenční Stolek Junada Dub Sonoma

Konferenční stolek JUNATA zaujme svým drevěným dekorem dub sonoma, ale i prostorným úložným prostorem a různými možnostmi... více informací »
Konferenční Stolek Junada Dub
Značka: Möbelix
4 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Konferenční stolek JUNATA zaujme svým drevěným dekorem dub sonoma, ale i prostorným úložným prostorem a různými možnostmi...

Konferenční stolek JUNATA zaujme svým drevěným dekorem dub sonoma, ale i prostorným úložným prostorem a různými možnostmi ukládání.     Dva postranní boxy jsou ideální pro ukládání časopisů a všeho, co byste chtěli mít rychle po ruce, zatímco otevřená přihrádka uprostřed je ideálním místem pro dálkové ovládání k TV, knihy a hry. Drobné předměty se nejlépe uchovávají v zásuvce. Zásuvka má plný výsuv a otevírá se úchytkou ve stříbrné barvě. Jedinečný kousek do obývacího pokoje! Nejdůležitější informace:

Hodně prodávaný produkt Konferenční Stolek Junada Dub najdete taky tady na stránkách v sekci odkládací stolky! Podívejte se na zcela nové zboží z naší rubriky v bezva akci! Populární dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Akční a ve slevě produkt Konferenční Stolek Junada Dub Sonoma od známého předního výrobce Möbelix jednoduše můžete sehnat aktuálně opravdu levně. V současnosti pořídíte za cenu 4 099 Kč.