Regál Na Boty Hinsol L Š: 92cm Bílý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Regál Na Boty Hinsol L
Značka: Möbelix
2 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • velikost balíka : 103/39/19cm (d/š/v) • váha balíka: ca. 27,5kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené
Levný výrobek Regál Na Boty Hinsol L Š: můžete koupit právě zde na našem webu zařazený v sekci botníky a regály! Nyní najdete ještě podobné zboží ze zmíněné sekce za rozumné peníze!

Hodně žádaný výrobek Regál Na Boty Hinsol L Š: 92cm Bílý od přední značky Möbelix můžete koupit u nás teď opravdu výhodně! Nabídka od 2 899 Kč.