Regál Megosa Mini Černá

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se... více informací »
Regál Megosa Mini Černá
Značka: Möbelix
2 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se...

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 111 x 43 x 10 cm (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 21 kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Vrácení a reklamace zboží: Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěn&ya
Hodně žádaný produkt Regál Megosa Mini Černá naleznete lehce na webu v oblíbené sekci regály. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z naší sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Möbelix vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní a oblíbený produkt Regál Megosa Mini Černá od výrobce s dobrým jménem Möbelix pohodlně pořídíte online za báječnou cenu! Na našich stránkách za 2 899 Kč.